Nový dotykový LCD displej Sharp PN-L652B s 65palcovou obrazovkou

dotykový displej Precision Touch Display Sharp PN-L652B cena

Společnost Sharp/NEC uvedla na trh nový LCD 65“ Precision Touch Display Sharp PN-L652B z řady BIG PAD L2B, která je ideální volbou pro rušná kancelářská prostředí, zasedací a konferenční místnosti a školení vyžadující ovládání s rychlou odezvou a inteligentní integrované nástroje pro spolupráci.

Intelignetní interaktivní displeje

Sortiment inteligentních interaktivních displejů BIG PAD L2B kombinuje skutečné „čtení a psaní se 4K rozlišením“ a intuitivní uživatelský zážitek z „psaní perem na papír“ s technologií Zero Bonding a Precision Touch od společnosti Sharp. Jeden konektor USB-C zjednodušuje konektivitu připojených zařízení a přímé zahájení společné práce.

dotykový displej Precision Touch Display Sharp PN-L652B cena

Řada BIG PAD L2B je rovněž vybavena integrovaným počítačem Android PC s tabulí, režimem překrývajícího se psaní a funkcí bezdrátového sdílení obrazovky, jakož i odstupňovaným zabezpečením, které vám pomohou zvýšit produktivitu.

Technické parametry Sharp PN-L652B:

Technologie paneluVA s přímým LED podsvícením
Velikost obrazovky [palce/cm]65 / 163,9
Rozlišení3 840 x 2 160 – 4K 
Jas [cd/m?]350
Provozní hodiny16/7
Úroveň „haze level“Standard
Poměr stran16:9
Kontrastní poměr (typ.)4 000:1
Pozorovací úhly [°]178 / 178 (kont. poměr > 10:1)
Doba odezvy (typ.) [ms]6,5
Podporování orientaceNa šířku
Konektivita 
Analogový video vstup1 x VGA
Digitální video vstup1 x USB-C (s HDCP, 65 W); 3 x HDMI (HDCP)
Analogový audio vstup1 x 3,5 mm jack
Ovládání vstupuLAN 100Mbit; RS232
Input Data1 x USB 2.0 (Type-A); 2 x USB 3.0 (Type-B); 4 x USB 3.0 (Type-A)
Analogový video výstup1 x 3,5 mm konektor
Ovládání výstupuRS232
Dotyk 
Dotyková technologiePrecision
Dotykové body / UdálostiSkutečný vícenásobný dotyk s až 20 dotyky
Způsob vstupuDvojitý hrot pera stylusu (3mm/9mm); Prst; Rukavice
Operační SystémPřirozený vícenásobný dotyk: Windows 7,
 Windows 8, Windows 10, Linux, Android;
 Předvolená myš: Windows XP, Windows Vista, Mac OS X
Komunikační protokolUSB-HID
Palm RejectionNe
Windows InkAno
Sklo 
TypTepelně tvrzené antireflexní sklo; zero-bonding
Tloušťka [mm]3,4
Haze Level [%]3 ~ 8
Tvrdost [H]≥ 8
Příslušenství 
PříslušenstvíRozšíření licence softwaru pera PN-SU01; Soundbar (PN-ZCMS1); mobilní stojan (PD02MHA; PD03MHA; L20PNSR780MEU); Upevnění na stěnu (L20PNWALL90EU); USB-C kabel (USB-C 5M)
OPS SlotIntel® Atom, Celeron a Core CPUs slot-in PC

Výhody:

  • Uživatelská zkušenost z psaní perem na papír – Zero Bonding a technologie PrecisionTouch od společnosti Sharp umožňují velmi přesné a citlivé psaní a kreslení až do 20 dotykových bodů.
  • Okamžitá spolupráce – integrovaný počítač Android PC je vybavený výkonným spouštěčem domovské obrazovky, který nabízí rychlý a flexibilní přístup k množství předem nainstalovaných aplikací.
  • Nejnovější bezdrátová spolupráce BYOD – bezdrátově sdílejte obsah z jakéhokoliv zařízení přes integrovaný počítač Android PC nebo využijte slot OPS pro rozšíření funkčnosti displeje BIG PAD s doplňky a řešeními třetích stran.
  • Maximální flexibilita – poskytuje výjimečnou svobodu používání, pro splnění požadavků i těch nejnáročnějších firemních prostředí pomocí konektorů USB-C, HDMI nebo VGA.
  • „Bezpečný design“ – víceúrovňové zabezpečení údajů umožňuje nastavit úroveň zabezpečení počítače Android PC a zachovat ochranu na požadované úrovni zabezpečení.

dotykový displej Precision Touch Display Sharp PN-L652B cena

Dostupnost a cena

Produkty bude k dispozici v síti CZ/SK Sharp/NEC distributorů nebo dealerů (AT Computer CZ i SK, AP Media SK, AV Media, eD System CZ i SK, Exac, Image CZ, SWS, Impromat CZ i SK, Nowatron Elektronik a Techdata). Česká cena nebyla v zaslané zprávě zveřejněna, v zahraničí je displej nabízen za 5 625 USD, v přepočtu přibližně 125 500 Kč. Na displej bude poskytována základní záruka 3 roky, s příplatkem až 5 let. 

Zdroj a foto: Sharp/NEC

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.