Sharp NEC na ISE 2024 uvádí 3. generaci řady dvLED FE s technologií Flip-Chip

SharpNEC dvLED FE displej

Sharp NEC Display Solutions Europe oznámila uvedení nové generace sad dvLED řady FE. Díky vysoce energeticky účinné technologii Flip-Chip SMD snižuje třetí generace řady FE nejen spotřebu energie, ale také významně přispívá k dosažení cílů udržitelnosti. Nová vysoce účinná řada je ideální pro použití v interiérech v různých scénářích, včetně firemních aplikací, konferencí, dohledových a dispečerských centrech, vysílacích studií, školství a volného času.

Technologie Flip-Chip SMD

Nové moduly řady FE jsou vybaveny vysoce energeticky účinnou technologií Flip-Chip SMD, která pomáhá snižovat spotřebu energie. Moduly řady FE spotřebovávají až o 60 % méně energie než standardní technologie SMD při stejných úrovních jasu, čímž významně přispívají k plnění cílů udržitelnosti a zároveň snižují majitelům účty za energii.

Kromě zvýšení energetické účinnosti řady zlepšuje nová konstrukce Flip-Chip SMD také odvod tepla a odolnost, což dále prodlužuje životnost a celkově zvyšuje udržitelnost řešení.

Pro vizualizaci velkých ploch bez rámečku okrajů je řada FE vybavena osvědčenou mechanickou konstrukcí skříně, která zajišťuje přesné zarovnání modulů. Lehká řada FE, podporuje volně stojící i nástěnnou integraci modulů s možností servisu zepředu, snadno se instaluje a udržuje.

Tato filozofie konstrukce vytváří vizuální obraz z jediné obrazovky v homogenní dokonalosti, doplněný výjimečným kontrastním poměrem až 8000:1, hlubokou úrovní černé a vynikající reprodukcí barev ve všech úhlech pohledu – výsledkem je vynikající zážitek ze sledování v interiéru.

Vylepšená konstrukce rovněž zajišťuje nízké elektromagnetické rušení, což umožňuje plnou certifikaci EMC třídy B na úrovni modulu pro bezpečný provoz bez negativního rušení jiných elektronických zařízení.

Zdroj a foto: Sharp NEC

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.