Sharp NEC představuje nové interaktivní displeje pro spolupráci Sharp LC Series

Sharp/NEC LC interaktivní displej cena

Sharp NEC Display Solutions Europe uvádí na trh nové interaktivní displeje pro spolupráci Sharp řady LC s infračervenou dotykovou technologií ve velikostech 65″, 75″ a 86″. Tato univerzální zobrazovací řešení jsou vybavena předinstalovanými funkcemi a nejmodernějšími možnostmi připojení pro okamžitou interaktivitu, takže jsou ideální pro použití vzdělávání na univerzitách nebo v učebnách škol, či pro školení a přednášky ve firemních kancelářích.

Základní modely interaktivních displejů pro spolupráci z řady Sharp LC jsou skutečnými řešeními plug-and-play, která podporují scénáře Bring-Your-Own-Meeting (BYOM): k připojení displejů k externím zařízením prostřednictvím USB-C. Pro zajištění plné konektivity stačí pouze jeden USB-C kabel. Díky další možnosti výstupu HDMI mohou uživatelé propojit modely LC s projektory (např. v posluchárně) a snadno přesměrovat obsah z displeje na externí zdroje, pokud velikost displeje nevyhovuje většímu publiku.

Řada Sharp LC je navržena tak, aby zvýšila zájem uživatelů, jejich nasazení v učebnách na univerzitách, nebo při firemních školeních“ řekl Ralph Kolen, produktový manažer společnosti Sharp NEC Display Solutions Europe. „Proto jsme se postarali o to, aby byly displeje pro spolupráci řady LC vybaveny různými vestavěnými inteligentními funkcemi, které velmi usnadňují jejich používání. V případě potřeby lze displej doplnit o vestavný modul OPS-PC a zvýšit tak ještě jeho výpočetní výkon pro aplikace bez nutnosti použití vlastního osobního počítače. Kromě toho lze displeje nastavovat a spravovat na dálku prostřednictvím aplikace NaViSet Administrator. Uživatelé tak mohou využívat výhod vzdálené podpory a údržby „vše v jednom“, při snížení nároků na správu koncových zařízení a tím i snížení nákladů a klid uživatelů po celou dobu životnosti svého produktu.“

Řada Sharp LC má možnost přizpůsobit si domovskou obrazovku a mít tak snadný přístup k aplikacím. Kromě toho lze vstupy uživatelsky pojmenovat pro jejich lepší rozpoznání při přepínání zdrojů na těchto vstupech. Displeje jsou také vybaveny předinstalovanými aplikacemi, jako je funkce EShare pro bezdrátové sdílení obsahu mezi zařízeními a účastníky, nebo Whiteboard či WEB browser atd. V kombinaci s různými integrovanými nástroji a přirozeným psaním na dotykovém displeji tyto funkce vytvářejí vyšší úroveň zapojení a podporují interaktivní sezení ve výukovém prostředí.

Dostupnost a cena  

Displeje jsou k dispozici u výrobce a autorizovaných distributorů. Model Sharp PN-LC652 je v prodeji za 2 220 EUR (cca 52 750 CZK), displej Sharp PN-LC752 je prodáván za 3 030 EUR (cca 71 990 CZK) a za Sharp PN-LC862 s největší úhlopříčkou zaplatíte 3 850 EUR (cca 91 450 CZK).

Zdroj a foto: Sharp/NEC

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.