Sharp NEC uvádí nové projektory NEC PA1705UL a NEC PA1405UL

projektor Sharp NEC PA1705UL

Společnost Sharp NEC Display Solutions Europe představí na veletrhu ISE 2023 novou řadu jasných instalačních LCD projektorů: NEC PA1705UL a NEC PA1405UL jsou kompaktní, velmi tiché modely pro velkoplošnou vizualizaci.

V kombinaci s možnostmi profesionální integrace jsou nové modely bez filtru pro téměř bezúdržbový provoz s dlouhou životností, takže se ideálně hodí pro použití ve vysokoškolském vzdělávání, v aplikacích pro firemní zasedací místnosti a v sektoru volného času. Společnost Sharp/NEC představí zbrusu nový laserový projektor NEC PA1705UL poprvé na veletrhu ISE 2023 v Barceloně.

Snadná instalace a profesionální funkce

Nové modely řady PA jsou založeny na technologii laserového světla, která zajišťuje konzistentní kvalitu obrazu po dlouhou dobu životnosti a téměř bezúdržbový provoz. Uživatelé si mohou vybrat ze široké škály objektivů pro různé scénáře použití a díky ovládacímu softvéru ProAssist je instalace velmi jednoduchá a umožňuje snadnou správu profesionálních funkcí a nastavení.

Projektory jsou navrženy bez filtrů a se zcela utěsněným motorem, který zabraňuje vnikání prachu a zajišťuje bezchybnou kvalitu obrazu na celé ploše plátna. Díky jasu 17 000 lumenů promítá nový PA1705UL ostrý a jasný obraz i v jasném prostředí.

Dostupnost a cena

Laserový projektor NEC PA1705UL bude poprvé k vidění na stánku Sharp/NEC na veletrhu ISE 2023 (stánek E600, hala 3), který se koná od 31. ledna do 3. února ve Fira Barcelona ve Španělsku. Nové projektory řady PA budou k dispozici od července 2023. Cena projektorů nebyla výrobcem zatím uvedena, bude upřesněna před uvedení na trh v ČR.

Zdroj a foto: Sharp/NEC

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.