Sluchátka Bose, beyerdynamic a Energy Sistem potěší na Valentýna

sluchátka Bose beyerdynamic Energy sistem Valentýn dárek cena

Přemýšlíte o dárku, který bude vašemu milovanému dělat radost celé roky? Zvolte třeba nová sluchátka Bose, beyerdynamic nebo Energy Sistem a zabalte je valentýnském stylu. Pokud se váš partner neobejde bez každodenní dávky své oblíbené hudby, uděláte mu velkou radost. A navíc si na vás vzpomene vždy, kdy si sluchátka nasadí.

Bose QuietComfort Earbuds II s nejlepším aktivním potlačením okolí (ANC)

Nejnovější generace sluchátek legendární řady Bose QuietComfort se hodí k poslechu během cesty do práce i při běhu nebo tréninku ve fitku.

Při nasazení si sluchátka vždy změří vlastnosti anatomie konkrétního ucha a přizpůsobí jim reprodukci.

Kromě toho jsou oceňována pro nejlepší potlačení okolních ruchů vůbec a vynikají jedinečnou kvalitou zvuku i handsfree hovorů v rušném prostředí.

Každý „špunt“ váží méně než 7 gramů, sluchátka hrají na jedno nabití až 6 hodin a baterie vestavěná v pouzdru umožňuje jejich další trojnásobné dobití.

Sluchátka Bose QuietComfort Earbuds II cena

Systém dvou samostatných silikonových částí – koncovky do uší a pásku, pomocí něhož se sluchátka pevně „zašroubují“ do ušního boltce – zajišťuje velmi pevné uchycení do každého ucha a zároveň pohodlné nošení. S využitím aplikace Bose Music lze otestovat optimální utěsnění v uších a správný výběr koncovek, což přispívá k lepšímu zvuku i odrušení okolí.

Beyerdynamic Free BYRD: Sluchátka, která vyrovnají individuální degradaci sluchu

Absolutně bezdrátová sluchátka beyerdynamic Free BYRD od německého speciality na studiovou techniku nabízí velmi působivý zvuk a přesnou reprodukcí všech tónů včetně intenzivních basů. Na jedno nabití vydrží hrát až 11 hodin a velmi dobře umí aktivně potlačit ruchy z okolí (ANC).

bezdrátová sluchátka beyerdynamic Free BYRD

Kromě toho dokáží vyrovnat individuální nedokonalosti sluchu každého uživatele. Tuto vlastnost jim propůjčuje technologie vyvinutá původně ve zdravotnictví pro osoby s postižením sluchu. Pomocí speciální mobilní aplikace absolvuje uživatel krátký test, který rozpozná, jaké tóny slyší následkem degradace sluchu hůře. Následně nastaví ekvalizér sluchátek tak, že tyto frekvence se správnou intenzitou zesílí a nedokonalosti sluchu vyrovná.

Energy Sistem Earphones Style 1+ v provedení Red nebo White

Sluchátka jako dělaná na valentýnský dárek. Jejich speciální tvar s odolným pogumovaným povrchem zdobí totiž část loga výrobce ve tvaru srdce. Jsou krásným doplňkem a jejich lehké a pohodlné provedení s vestavěným mikrofonem a multifunkčním tlačítkem pro ovládání hovorů umožňuje snadné použití i ovládání. A jejich plochý kabel dlouhý 120 cm se jen tak nezamotá.

sluchátka Energy Sistem Earphones cena Dostupnost a cena 

Sluchátka jsou v prodeji například u společnosti BaSys. Nejlevnější v celé nabídce jsou jednoduché „špunty“ Energy Sistem Earphones Style 1+, které můžete koupit za 209 Kč.  Výrazně lepší zvuk, aktivní potlačení vnějšího hluku a vyrovnání nedokonalostí sluchu získáte s Beyerdynamic Free BYRD za 5 890 Kč.  Nejvíce utratíte za dokonale padnoucí sluchátka Bose QuietComfort Earbuds II, která jsou v nabídce BaSys za 7 690 Kč. 

Zdroj a foto: BaSys a výrobci

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.