SteelSeries uvádí bezdrátový multiplatformní headset Arctis Nova 4

bezdrátový headset SteelSeries Arctis Nova 4 PC Xbox PlayStation cena

SteelSeries rozšiřuje řadu headsetů o nový model Arctis Nova 4. Bezdrátový headset je nabízen ve variantách pro PC, Xbox i PlayStation s možností připojení dalších platforem typu Mac, Switch či mobilních zařízení.

bezdrátový headset SteelSeries Arctis Nova 4 PC Xbox PlayStation cena

SteelSeries uvádí na trh bezdrátový headset pro hraní a poslech hudby za dostupnou cenu. Model Arctis Nova 4 přináší stejně kvalitní propracovaný Hi-Fi zvukový výkon využívající Nova Acoustic Systém jako jeho předchůdci. Kvalitu dále umocňuje aplikace Sonar s profesionálním ekvalizérem.

Hi-Fi měniče a prostorový zvuk

SteelSeries Arctis Nova 4 disponuje originálně navrženými výkonnými Hi-Fi měniči, které v kombinaci se softwarem poskytují hráčům prvotřídní 360° prostorový zvuk, který lze dále vylepšovat právě prostřednictvím aplikace Sonar.

SteelSeries Sonar je součástí celého ekosystému SteelSeries GG a nabízí první profesionální parametrický ekvalizér určený hráčům. Uživatelé mají možnost si vybrat z několika předvolených profilů specifických pro jednotlivé hry a různé ekvalizéry vytvořené esportovými profesionály.

Komunikace je klíčovým faktorem pro týmové hry, streamování nebo hovor přes Discord, Zoom, Teams či mobilní zařízení. Zatažitelný mikrofon ClearCast druhé generace je vybaven funkcí Noise Canceling, která využívá AI algoritmů pro eliminaci okolního hluku až o 25 dB.

Pohodlí doma i na cestách

Pohodlné provedení a kvalitní materiály zajišťují celodenní pohodlí ať už headset hráč využívá v herním doupěti, na cestách, poslouchá hudbu, sleduje filmy nebo telefonuje. ComfortMAX systém je reprezentován nastavitelným hlavovým mostem s flexibilní čelenkou, otočnými náušníky s paměťovou pěnou a celkově lehkou konstrukcí o hmotnosti pouhých 262 g.

bezdrátový headset SteelSeries Arctis Nova 4 PC Xbox PlayStation cena

Vysokorychlostní bezdrátové připojení Quantum 2.0 zaručuje instantní zvuk bez zpoždění. USB-C adaptér pak toto bezdrátové připojení přináší do všech zařízení včetně PC, Mac, PlayStation, Xbox (pouze model Nova 4X), Switch a mobilních zařízení.

bezdrátový headset SteelSeries Arctis Nova 4 PC Xbox PlayStation cena

Dostupnost a cena

  • SteelSeries Arctis Nova 4P pro PlayStation za 129,99 euro (cca 3 090 Kč)
  • SteelSeries Arctis Nova 4X pro Xbox za 129,99 euro (cca 3 090 Kč)
  • SteelSeries Arctis Nova 4 pro PC za 129,99 euro (cca 3 090 Kč)
  • Aplikace SteelSeries Sonar Audio Suite je zdarma ke stažení na webové stránce com/gg/sonar

Zdroj a foto: SteelSeries

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.