Vodafone představil nové tarify pro podnikatele pro rok 2024

Tarify pro podnikatele od Vodafonu obsahuje neomezená data, neomezené mezinárodní volání po celém světě, v ceně má i službu OneNumber nebo licenci Microsoft 365 Business Premium. Z celkem pěti nových tarifních řad si vyberou živnostníci i firmy s nejvyššími nároky.

Pět tarifů k dispozici od 29. února 

Pro živnostníky, malé i střední firmy si Vodafone připravil novou nabídku tarifů se spoustou změn. Připravené jsou tarifní řady Business SMART, VOLUME a SPEED. Vedle toho také samostatná řada datových služeb a poslední řada představuje nabídku tarifů pro internet věcí (IoT). Prodej tarifů pro nové zákazníky odstartuje 29. února, ti stávající si mohou nové tarify předobjednat už nyní.

„Nechceme nabízet jen mobilní tarify. Dlouhodobě s naší značkou Vodafone Business míříme k tomu, aby nás trh vnímal jako partnera pro firemní zákazníky. Těm nabízíme kompletní řešení od základních telekomunikačních služeb přes digitalizaci jejich podnikání až po třeba kyberbezpečnost, cloudové nebo IoT služby. To vše jim pomáhá v jejich každodenním životě,“ říká k nové nabídce Veronika Brázdilová, viceprezidentka Vodafonu pro firemní zákazníky. Pomoc firmám může zahrnovat například také monitorování, odstraňování a řešení IT problémů, pravidelnou údržbu systémů, zálohování dat nebo opravy zabezpečení a optimalizaci výkonu.

Základní tarify Business SMART

Všechny nové tarify, tedy i základní tarify SMART, obsahují službu VPN, díky které mají lidé volání a SMS zprávy v rámci své firmy zcela zdarma.

Základní tarify nabízejí především volání a SMS zprávy, k tomu případně 1 GB dat. Startují na ceně 77 korun měsíčně bez DPH, jak ukazuje přiložená tabulka.

Vodafone tarif pro podnikatele 2024 cena Smart Volume Speed IoT

Tarify Business VOLUME

Tarify Business VOLUME spojuje to, že obsahují neomezené volání i SMS zprávy. Součástí těchto tarifů je už zmíněná služba VPN, ale také aplikace CyberWall, která ochrání telefon před viry, malwarem, SMS phishingem i nevhodnou Wi-Fi. Tarify obsahují 1 až 25 GB dat, stojí od 417 korun měsíčně bez DPH.

SPEED – tarify s neomezenými daty

Oproti řadě VOLUME obsahují všechny tarify SPEED navíc neomezený objem mobilních dat. Součástí většiny z nich je i služba OneNumber, která umožňuje lidem sdílet své telefonní číslo a data s chytrými hodinkami nebo tabletem a být ve spojení kdekoli i bez telefonu.

Vodafone tarif pro podnikatele 2024 cena Smart Volume Speed IoT

Nejsilnější z tarifů SPEED (viz přiložený přehled tarifů) zahrnuje také neomezené mezinárodní volání po celém světě, téměř 90 GB dat v EU, 31 dní Roamingu na den ve vybraných destinacích mimo EU nebo licenci Microsoft 365 Business Premium. „Cloudové služby jsou základem pro úspěšnou a efektivní spolupráci v malých i velkých firmách. S našimi nejlepšími tarify SPEED mohou být podnikatelé efektivní a pracovat odkudkoli. Proto jsme do nabídky přidali i výhodnou neomezenou datovou SIM kartu, se kterou se bez potíží připojíte i na cestách a Wi-Fi nemusíte hledat ani v zahraničí. Konkrétně v zemích Roamingové zóny 1 můžete využít až 60 GB dat,“ doplňuje viceprezidentka Veronika Brázdilová. Neomezená datová SIM karta stojí jako doplněk k vybraným tarifům pouze 449 korun bez DPH.

Vodafone tarif pro podnikatele 2024 cena Smart Volume Speed IoT

Pořízení SPEED tarifů má další výhodu: na nákup nového telefonu lze získat slevu až 5 000 korun. Pokud se přitom zákazníkovi na tomto telefonu během tří měsíců od pořízení rozbije displej, vymění mu ho Vodafone zcela zdarma. Tarify z této řady jsou za cenu od 777 korun měsíčně bez DPH.

Datové a IoT tarify pro podnikatele

Další nová tarifní řada DATA obsahuje datové tarify, to znamená mobilní internet v rozsahu od 7 GB dat měsíčně až po neomezená data s neomezenou rychlostí. Ceny začínají na 299 korunách bez DPH.

Vodafone tarif pro podnikatele 2024 cena Smart Volume Speed IoT

Poslední novinkou je IoT řada, jde o výhodné SIM karty pro internet věcí (IoT). Přenos dat například u některých čidel je velice úsporný, proto tyto tarify startují už od objemu 5 MB dat a ceny 49 korun bez DPH měsíčně, jak ukazuje tabulka.

Zdroj a foto: Vodafone

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.