Sharp/NEC uvádí velkoformátový displej NEC MultiSync E988

velkoformátový displej NEC MultiSync E988 specifikace cena

Nový displej NEC MultiSync E988 je 98palcový LFD (Large Format Display) z populární série „základních“ velkoformátových displejů (Essential Large Format Display), čímž uzavřela celou tuto sérii E, která začíná na formátu 32“ a končí nyní až na úctyhodných 98“.

Požadovaná funkčnost za příznivou cenu

Vylepšete svůj výkon při schůzkách a konferencích díky ohromujícímu rozlišení UHD. Získejte špičkovou kvalitu a spolehlivost s nízkými celkovými náklady na vlastnictví a dlouhou životností.

Profesionální úroveň HAZE (zmatněný povrch) displeje zajišťuje skvělou viditelnost bez rušivých odrazů – spolu s jasem až 350 cd/m² splňuje monitor Sharp/NEC MultiSync® E988 požadavky dnešních konferenčních prostředí.

Integrovaný přehrávač MediaPlayer podporuje nativní rozlišení UHD a vysoký dynamický rozsah (HDR) pro velký kontrast a přirozený vzhled přehrávaného obsahu s funkcí automatického přehrávání. USB MediaPlayer nevyžaduje žádné další kabely, externí zařízení ani software pro zobrazování nápisů a umožňuje tak jednoduché a bezproblémové profesionální řešení zobrazování nápisů.

Pro okamžité spuštění v konferenčních prostorech jsou vstupy detekovány automaticky a přepínání mezi zdroji HDMI je jednoduché. Manažeři zařízení uvítají možnost dálkového ovládání svých digitálních zařízení prostřednictvím integrované sítě LAN a softvéru NaviSet Administrator 2 od společnosti NEC, díky čemuž je série E ideální volbou pro firemní konferenční místnosti a digitální signage zobrazení na základní úrovni.

velkoformátový displej NEC MultiSync E988 specifikace cena

Technické parametry produktu NEC MultiSync® E988:

Technologie paneluIPS s přímým LED podsvícením
Velikost obrazovky [palce/cm]97.5 / 247.7
Rozlišení4K – 3 840 x 2 160
Jas [cd/m²]350
Provozní hodiny24/7 – nonstop
Úroveň „haze level“Pro
Poměr stran16:9
Kontrastní poměr (typ.)≥ 8000:1
Pozorovací úhly [°]178 horizontálně / 178 vertikálně
(typicky při kontrastním poměru 10:1)
Hloubka barev [bn]1.073 (10bit)
Doba odezvy (typ.) [ms]8
Podporování orientaceNa výšku; Na šířku

Konektivita:

Analogový video vstup1 x VGA; Komponentní (RCA); Kompozitní (RCA)
Digitální video vstup3 x HDMI
Analogový audio vstup1 x 3,5 mm jack
Digitální audio vstup3 x HDMI
Ovládání vstupuLAN 100Mbit; RS232
Input Data1 x USB 2.0 (MediaPlayer);
1 x USB Typ-C (5V/3A, napájení pro externí zařízení)
Analogový video výstup1 x 3,5 mm konektor
Output Audio Digital1 x SPDIF
Dálkové ovládáníIR dálkové ovládání; RS-232C (9-pin D-sub) Input

MediaPlayer:

Podporované úložiště souborů / souborový systémUSB 2.0 / FAT16, FAT32
Podporované formáty obrazuJPG (baseline, progressive, RGB, CMYK);
max. resolution 15360 x 8640
Podporované formáty videaMPG (MPEG1/2/4, max res 1080p@30Hz); MP4 (MPEG2/4, H.263, H.264, HEVC/H.265, max res 3840×2160@60Hz); TS (MPEG2, H.264, HEVC/H.265, max res 3840×2160@60Hz); audio: LPCM, MP3, AAC; WMV (video H.264, Windows Media Video 9, max res 1080p@30Hz, audio WMA 9, WMA 10 Pro)
Podporované formáty zvukuMP3 (MP3); max. bit-rate 320 kBit/s

Senzory: Senzor okolního osvětlení – programovatelné spuštěné činnosti

Speciální charakteristika:  Nastavení zvuku s ekvalizérem; Podpora CEC; Režim teploty barev; Ovládání prohlížeče displeje; Energeticky úsporný režim obrazu; Plánovač funkcí; HDMI s UHD při 60 Hz; Podpora HDR Gamma (HLG, PQ); Kompatibilní s Mac a Windows; NaViSet Administrator 2; Powered USB-Port; Režim obchodního obrazu; Podpora SNMP; Snímač okolního osvětlení; USB Media Player

Příslušenství: Stojan (ST-801)

Výhody:

  • Nižší náklady na instalaci a provoz – protože displej má podsvícení s technologií LED, je mimořádně úsporný, podsvícení déle vydrží, displej má i lehčí konstrukci, takže umožňuje jednoduchou a flexibilní přepravu, jakož i montáž a zapojení.
  • Štíhlý design a zabudované reproduktory – estetický design je potěšením pro oči a umožňuje jednoduchou a nenákladnou instalaci.
  • Propojitelnost připravená na budoucnost – má několik průmyslově standardních digitálních a analogových signálních vstupů pro flexibilní integraci do A/V infrastruktur.
  • Samostatný provoz – Displej je navržen pro přímý samostatný provoz, který umožňuje integrovaný multimediální USB přehrávač, reproduktory a funkce plánování.
  • Přehrávání bez námahy – Integrovaný multimediální USB přehrávač podporuje různé typy formátů obrazových a video souborů na samostatné přehrávání obsahu bez námahy.

Dostupnost a cena:

Produkty můžete zakoupit v síti CZ/SK Sharp/NEC distributorů nebo dealerů: AT Computer CZ i SK, AP Media SK, AV MediaeD System CZ i SK, ExacSWSImpromat CZ i SK, Nowatron Elektronik a Techdata.

Cena produktu se pohybuje kolem 7 999 eur s DPH v závislosti na příslušném prodejci.

Zdroj a foto: Sharp NEC

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.