Akumulátorový tyčový vysavač Samsung Bespoke Jet AI s umělou inteligencí

akumulátorový tyčový vysavač s umělou inteligencí Samsung Bespoke Jet AI cena

Samsung Electronics se chystá uvést na globální trh Samsung Bespoke Jet AI, svůj dosud nejvýkonnější akumulátorový tyčový vysavač se sacím výkonem až 280 W, s vylepšenou samočinnou vysýpací stanicí All-in-One Clean Station a s funkcemi s umělou inteligencí (AI). 

Akumulátorový tyčový vysavač Samsung s dosud největším výkonem a výdrží

Bespoke Jet AI je vybaven motorem HexaJet s maximálním příkonem 730 W a účinností 52 %. To umožňuje dosáhnout sacího výkonu až 280 W, což je o 25 % více ve srovnání s předchozím modelem. Tento dosud nejvýkonnější motor u vysavačů Samsung je s hmotností pouhých 150 g zároveň mimořádně lehký, což umožňuje snadný a pohodlný úklid.

akumulátorový tyčový vysavač s umělou inteligencí Samsung Bespoke Jet AI cena

Aby bylo možné uklízet déle bez nutné přestávky na nabíjení, nabízí Bespoke Jet AI až 100 minut používání, což je nejdelší doba provozu na jednu baterii ze všech akumulátorových tyčových vysavačů Samsung. Jeho 4 500mAh baterie má o 80 % vyšší kapacitu než předchozí model a byla optimalizována tak, aby si zachovala 70 % svojí kapacity až po 500 pracovních cyklů.

Pro vysavač Bespoke Jet AI je k dispozici také sada kartáčů a dalšího příslušenství. Kartáč Active Dual Brush nabízí efektivní úklid všech typů podlah a vestavěné LED osvětlení pro vysávání prachu v tmavých koutech, zatímco kartáč Slim LED Brush+ má vysoce manévrovatelnou konstrukci a také LED osvětlení pro efektivní úklid hůře dostupných míst. Pro pohodlnější ukládání přístroje a jeho nástavců slouží kolébka na příslušenství, která umožňuje uložit přístroj na libovolné místo.

Chytrý úklid s funkcemi umělé inteligence

Díky zcela novému AI úklidovému režimu s technologii AI Optimum Tech společnosti Samsung umožňuje Bespoke Jet AI efektivnější úklid s přizpůsobením různým prostředím. Bespoke Jet™ AI je prvním akumulátorovým tyčovým vysavačem, jehož AI funkce byly ověřeny přední nezávislou vědeckou organizací UL Solutions. Režim AI Cleaning dokáže určit typ podlahy a zajistit její optimální čištění při maximálně efektivní spotřebě energie baterie.

akumulátorový tyčový vysavač s umělou inteligencí Samsung Bespoke Jet AI cena

V režimu AI Cleaning vysavač Bespoke Jet AI nejprve zjistí aktuální zátěž kartáče pomocí senzorů pohybu při sání a také tlak vzduchu pomocí senzorů tlaku. Tyto údaje jsou následně analyzovány, aby se zjistil typ právě uklízeného povrchu, a výsledný algoritmus bude automaticky použit pro zajištění optimálního sacího výkonu a rychlosti kartáčového válce.

Režim AI Cleaning vysavače Bespoke Jet AI dokáže snížit spotřebu energie baterie až o 14 % a při použití s kartáčem Active Dual Brush může zvýšit manévrovací schopnosti až o 6 %. Při použití s kartáčem Slim LED Brush+ lze snížit spotřebu energie baterie až o 21 % a zvýšit manévrovatelnost až o 8 %.

akumulátorový tyčový vysavač s umělou inteligencí Samsung Bespoke Jet AI cena

Kromě režimu AI Cleaning si mohou uživatelé pomocí funkce SmartThings a připojení Smart Wi-Fi přizpůsobit vysavač Bespoke Jet AI a jeho funkce podle svých potřeb a zároveň udržovat jeho špičkový výkon díky funkci chytré autodiagnostiky, aby dosáhli maximální efektivity úklidových prací.

Hygieničtější používání s vylepšenou stanicí All-in-One Clean Station

Vylepšená vysýpací stanice All-in-One Clean Station vysavače Bespoke Jet AI využívá pro rychlejší a hygieničtější úklid technologii Air Pulse sloužící k automatickému vyprazdňování prachového koše. Technologie Air Spin Edge™ stanice All-in-One Clean Station při tom roztočí lopatky odprašovače rychlostí až 1 000 otáček za minutu, aby se odstranil nashromážděný odpad, včetně všech zbývajících vlasů, které mohly uvíznout v mřížce prachového koše.

Vysýpací stanice All-in-One Clean Station™ po každém vysypání automaticky uzavře svůj kryt a nabízí výkonnější systém pro odstraňování nečistot s 99,999% vícevrstvým filtračním systémem pro zachycení jemného prachu a dokonalejší odstraňování až 99 % vlasů pro účinnější vyprazdňování prachového koše.

akumulátorový tyčový vysavač s umělou inteligencí Samsung Bespoke Jet AI cena

Uvedení nového vysavače Bespoke Jet AI znamená, že společnost Samsung usiluje o rozšiřování svojí přítomnosti na světovém trhu tyčových vysavačů a nabízí proto uživatelům více řešení, která kombinují prémiový design s pohodlným používáním.

Dostupnost a cena

Vysavač Samsung Bespoke Jet AI bude nabízen s výkonem 250 nebo 280 W a ve dvou nadčasových barvách Bespoke: Satin Black (saténová černá) a Satin Greige (saténová šedobéžová). V ČR bude dostupný v černé barvě od srpna 2023 za doporučenou maloobchodní cenu 32 990 Kč.

Zdroj a foto: Samsung

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.