Cooler Master na CES 2024: Od high-end chlazení po unikátní počítačové skříně

Cooler Master SneakerXBounce CES 2024

Cooler Master na CES 2024 představuje výkonné počítačové zdroje série X, monitor GP2711, unikátní počítačové skříně a vodní chlazení G11 AIO. 

Počítačové zdroje série X

Nová řada X je krokem kupředu na trhu s počítačovými zdroji. Modely Cooler Master X Silent Edge Platinum jsou prvními zdroji bez ventilátorů, které nabízí výkon 850, resp. 1100 W, a tichý provoz.

PC zdroje Cooler Master X serie

Model X Silent MAX Platinum 1300 kombinuje inovativní technologii ventilátoru přinášející tichý chod a 1300 W. Vrcholem nové řady X je pak model X Mighty Platinum s výkonem až 2 800 W, vybavený čtyřmi 12VHPWR konektory pro širokou kompatibilitu.

MasterHub reprezentuje novou éru modularity

Platforma MasterHub nedávno získala ocenění na veletrhu Computex a jejím cílem je nově definovat vnímání uživatelského komfortu. Tato modulární hardwarová platforma je revolučním řešením pro streamery, kreativní tvůrce, video a foto profesionály a technologické nadšence.

Cooler Master MasterHub

Variabilní konstrukce MasterHubu umožňuje bezproblémovou a snadnou integraci modulů různého zaměření. Díky dostupným komponentám, jako je modul 15XKEY pro ovládání aplikací či moduly 2XROLLER a 5XFADER pro vyšší pracovní efektivitu, poskytuje MasterHub nové možnosti a vysokou flexibilitu ovládání různých digitálních rozhraní.

Software MasterCTRL

Uživatelské rozhraní, které umožní ovládnout digitální svět. Vhodně doplňuje hardwarový MasterHub a je intuitivním rozhraním pro správu zařízení Cooler Master. Jedná se o řídící centrum, které spolupracuje s MasterHubem a širokou škálou produktů Cooler Masteru, od klávesnic po zdroje napájení.

Monitor GP2711 spojuje dokonalý obraz a vynikající chlazení

Monitor GP2711 je aktuální vlajkovou lodí displejů společnosti Cooler Master, který se zaměřuje na odolnost a celkovou životnost panelu. Využívá jedinečného chladiče a teplovodivého zadního krytu vylepšujícího chlazení zařízení.

monitor Cooler Master GP2711

Zobrazovací výkon pak umocňují technologie Mini-LED, přinášející vysoký kontrast a technologie quantum dot zajišťující živé barvy a celkově výjimečnou reprodukci obrazu.

Limitovaná edice Sneaker X Bounce

Mistrovským dílem nazývá Cooler Master limitovanou edici počítačového systému Sneaker X Bounce, která byla vyhotovena ve spolupráci s grafity umělcem známým pod jménem Bounce. Produkt kombinuje pokročilé technologie s uměleckou hodnotou.

Cooler Master SneakerXBounce CES 2024

Sneaker X tak opět posouvá hranice designu o krok dále a spojuje technologické prostředí s kulturními trendy, aby nabídl pohlcující a výjimečný zážitek. V rámci systému jsou k dispozici například odnímatelné reproduktory.

Víceúčelová hudební stolička Throne X se zpětnou vazbou

Netradiční, ale do celkového smýšlení značky zapadající novinkou, je hudební stolička Throne X spojující technologii s hudebními umělci. Univerzální stolička umožňuje hudebníkům fyzicky vnímat rytmus a lépe se tak ponořit do prezentace.

Díky mnoha režimům zpětné vazby, kompaktnímu a přenosnému designu a flexibilnímu výškovému nastavení je Throne X jedinečným produktem pro moderní umělce, kteří hledají novou úroveň interakce.

Budoucnost chlazení procesorů představuje V8 3DVC

Novinka v podobě modelu V8 3DVC využívá nové technologie určené pro chlazení moderních vysoce výkonných procesorů. Tento chladič je navržený pro tepelné zatížení až 300 W.

chladič Cooler Master V83DVC

Je vybaven přepracovanou chladicí komorou a supravodivými kompozitními tepelnými trubicemi, které nabízí takřka dvojnásobný přenos tepla oproti tradičním trubicím.

Vodní chlazení G11 AIO

Model vodního chlazení G11 je vybaven duální pumpou, dvěma komorami a novou konstrukcí pro zvýšení účinnosti odvodu tepla. Součástí je 360mm radiátor a špičkové ventilátory Mobius.

Úzké ventilátory Mobius 120 Slim pro kompaktní prostory

Ventilátory Mobius jsou špičkou v oblasti vysokého výkonu a nízké hlučnosti. Zejména pro nadšence sestav o kompaktních rozměrech znamenají převratnou novinku. Jsou vybaveny konstrukcí Loop Dynamic Bearing Design, systémem oil reflow, prachotěsným krytem a magnetickým kroužkem, které společně zajišťují dlouhotrvající výkon a odolnost v kompaktních prostorech.

MasterBox 600 stanovuje nové standardy v designu počítačových skříní

Počítačové skříně MasterBox 600 se pasují do role skříní pro high-end sestavy díky výjimečné kompatibilitě s grafickými kartami, podpoře až 420mm radiátorů a vynikajícímu proudění vzduchu.

Cooler Master MasterBox 600

Rok 2024

Společnost Cooler Master zahajuje letošní rok pohledem na rozsáhlou nabídku nových technologických řešení a produktů. Tyto a mnohé další představují směr, kterým se bude společnost ubírat v roce 2024 s důrazem na to, aby nové technologie přinesli zákazníkům maximum pro životní styl na vysoké, moderní technologické úrovni.

Zdroj a foto: www.CoolerMaster.com

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.