Nový laserový projektor NEC PV800UL s možností flexibilní instalace

projektor Sharp NEC PV800UL cena

Sharp NEC uvádí nový laserový projektor NEC PV800UL. Stejně jako sesterský model PV710UL disponuje vysokým jasem, nabízí kompaktní design a flexibilní instalaci díky širokému výběru objektivů. Uživatelé ocení další klíčové vestavěné funkcím včetně podpory ProAssist pro snadné ovládání a geometrickou korekci obrazu.

Jasný a kvalitní obraz

Projektor NEC PV800UL zaujme uživatele jasným a vysoce kvalitním obrazem. Tento kompaktní model je vybaven vestavěnými funkcemi, které jej činí atraktivním pro mimořádně flexibilní instalace: široký výběr objektivu a geometrická korekce obrazu eliminují prostorové zkreslení promítaného obrazu, díky podpoře softwaru ProAssist je projektor snadno ovladatelný a nastavitelný.

Projektor je plně kompatibilní s předchozí generací mechanických objektivů a držákem objektivů řady PA na bázi lampy.

Zákazníci Sharp/NEC tedy mohou snadno přejít z projekce na bázi lampy a využívat nejnovější laserové technologie, což snižuje množství odpadu a minimalizuje náklady.

projektor Sharp NEC PV800UL

„Náš zbrusu nový projektor NEC PV800UL je ideální pro použití v sektoru vysokých škol a školství celkově, i v oblasti volného času a pohostinství, kde je zapotřebí jasná kvalita obrazu,“ řekl Gerd Kaiser, Senior Product Manager Large Venue and Digital Cinema projection ve společnosti Sharp NEC Display Solutions Europe.

projektor Sharp NEC PV800UL

„Do těchto míst přináší flexibilitu, jednoduchost a vytváří lepší uživatelský zážitek díky několika klíčovým vlastnostem: vynikající kvalitě obrazu s jasem 8 000 ANSI lumenů, kompaktním rozměrům projektoru, vyměnitelným objektivům a širokému posunu objektivu. Uživatelé mohou snadno nahradit své staré instalace s lampou řady PA novými modely PV laser díky stejným objektivům, stropnímu držáku a stejnému krytu kabelu. Všechny tyto výhody přináší cenově atraktivní model projektoru NEC PV800UL s technologií laserového zdroje světla.“

projektor Sharp NEC PV800UL

Dostupnost a cena

Společnost Sharp/NEC představí nový laserový projektor NEC PV800UL na stánku Sharp/NEC na veletrhu ISE 2023 v Barceloně. Modely laserových projektorů NEC PV800UL a NEC PV710UL budou k dispozici od března 2023. Cena nového projektoru nebyla zatím výrobcem zveřejněna. V zahraničí je možné dohledat projektor za cenu 9 118 Eur, což je cca 218 000 Kč

Zdroj a foto: Sharp/NEC

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.