Samsung zahájil prodej telefonů Galaxy Z Fold4 a Z Flip4, hodinek Watch5 a Pro a sluchátek Galaxy Buds2 Pro

ohebný skládací telefon Samsung Galaxy ZFold4

Samsung dnes uvádí na trh nové skládací telefony s ohebným displejem Galaxy Z Fold4 a Galaxy Z Flip4, nových chytrých hodinek Galaxy Watch5 a Galaxy Watch5 Pro a také bezdrátových sluchátek Galaxy Buds2 Pro.

Skládací telefony řady Galaxy Z s řadou vylepšení

Doporučená maloobchodní cena skládacího telefonu Galaxy Z Fold4 začíná na 44 999 Kč za verzi s 12 GB RAM/256 GB interní paměti, u Galaxy Z Flip4 na 27 499 Kč za variantu s 8 GB RAM/128 GB interní paměti. 

ohebný skládací telefon Samsung Galaxy ZFold4

Galaxy Z Fold4 je dostupný také ve verzi 12 GB RAM/512 GB interní paměti s doporučenou maloobchodní cenou 47 999 Kč a ve verzi 12 GB RAM a 1 TB vnitřní paměti s doporučenou maloobchodní cenou 54 999 Kč.

Galaxy Z Flip4 je k dispozici také ve variantě 8 GB RAM/256 GB paměti s doporučenou maloobchodní cenou 28 999 Kč a 8 GB RAM a 512 GB interní paměti s doporučenou maloobchodní cenou 31 999 Kč. Galaxy Z Fold4 lze zakoupit v černé, šedozelené a béžové barvě, Galaxy Z Flip4 v šedé, fialové, zlaté a modré barvě.

ohebný skládací telefon Samsung Galaxy ZFlip4

Galaxy Z Flip4 vychází z prověřené a oblíbené designové koncepce a přidává celou řadu vylepšených funkcí, např. lepší fotoaparát, baterii s delší výdrží nebo bohatší možnosti úprav na míru. Mimořádně kompaktní provedení přitom samozřejmě zůstává.

Galaxy Z Fold4 zase nabízí dosud nevídané funkce a vynikající výkon – potenciální zájemce jistě potěší modulární provedení, dva skvělé displeje a multitasking, jaký dosud známe jen z osobních počítačů. Mezi další přednosti patří vylepšený fotoaparát a špičkový procesor.

Další info o těchto telefonech: Samsung představil všestranné skládací telefony Galaxy Z Flip4 a Galaxy Z Fold4

Nová generace sluchátek Galaxy Buds2 Pro s inovovaným designem

Společně s novými telefony řady Galaxy Z přichází na český trh i nejnovější sluchátka Galaxy Buds2 Pro. Model nejvyšší třídy se vyznačuje skvělým zvukem, elegantním true wireless provedením, vylepšeným designem a bezproblémovým připojením, takže se dokonale hodí pro každodenní použití v jakékoli situaci.

sluchátka Samsung Galaxy Buds 2 Pro

Galaxy Buds2 Pro jsou k dispozici v grafitové, bílé a fialové barvě a jejich doporučená maloobchodní cena je 5 699 Kč.

Další info o těchto sluchátkách: Nová elegantní sluchátka Samsung Galaxy Buds2 Pro

Chytré hodinky Galaxy Watch5 Pro s nejlepší výdrží v historii

Samsung rovněž v tuzemsku zahajuje prodej nové řady chytrých hodinek Galaxy Watch5 a Galaxy Watch5 Pro s novými analytickými funkcemi a celkově vylepšenými parametry. Model Galaxy Watch5 se soustředí hlavně na vylepšení obvyklých funkcí, které zákazníci od hodinek čekají, zatímco horká novinka od Samsungu, Galaxy Watch5 Pro, nabízí nejlepší výbavu i výdrž v historii. Oba modely majitelům nepochybně pomůžou v plnění každodenních cílů v oblasti zdraví, fitness a wellness.

chytré hodinky Samsung Galaxy Watch5

Galaxy Watch5 40mm je možné zakoupit v grafitové, růžovo-zlaté a stříbrné (s fialovým páskem) barvě za doporučenou maloobchodní cenu 7499 Kč, ve verzi Galaxy Watch5 40mm LTE za 8499 Kč. Galaxy Watch5 44mm jsou k dostání v grafitové, safírově modré a stříbrné (s bílým páskem) barvě za doporučenou maloobchodní cenu 8199 Kč, ve verzi Galaxy Watch5 44mm LTE za 9499 Kč.

chytré hodinky Samsung Galaxy Watch5 Pro

Na dobrodruhy se zájmem o stylové, odolné a výkonné hodinky pak čeká model Galaxy Watch5 Pro. Ten se prodává v černé a šedé titanové variantě s průměrem 45 mm. Doporučená maloobchodní cena činí 11 999 Kč, ve verzi Galaxy Watch Pro LTE 12 999 Kč.

Další informace o těchto hodinkách: Samsung představil chytré hodinky Galaxy Watch5 a Galaxy Watch5 Pro

Zdroj a foto: Samsung

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách HardwareSoftwareElektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.