Sharp NEC uvádí displeje Sharp LA Series s úhlopříčkami od 65 do 86 palců

nové displeje Sharp LA

Sharp NEC Display Solutions Europe uvádí na trh nové kolaborativní interaktivní displeje Sharp řady LA ve velikostech 65″, 75″ a 86″. Jsou součástí širší rodiny displejů pro spolupráci, která zahrnuje displeje Sharp LB Series (Business) a Sharp LC Series (Classroom).

Díky své komplexní sadě funkcí je řada LA (Advanced) ideální pro globální organizace z různých odvětví, včetně automobilového průmyslu, finančnictví, státní správy, poradenství, obrany, energetiky a veřejných služeb.

Modely pro spolupráci řady Sharp LA jsou navrženy tak, aby zajišťovaly nejvyšší standardy zabezpečení IT a zároveň podporovaly produktivitu při hybridních schůzkách. Slot Intel™ SDM rozšiřuje možnosti přizpůsobení displeje a umožňuje bezproblémovou integraci s firemními IT systémy.

Při použití volitelného slotu SDM-L pro spolupráci s PC mohou uživatelé využívat předinstalované funkce, jako je nový Sharp Meeting Launcher pro rychlý přístup k preferovaným aplikacím a platformám VC, software pro spolupráci na tabuli FlatFrog Board a AirServer™ pro bezdrátové sdílení obrazovky. Kromě toho mohou uživatelé bezpečně připojit své vlastní notebooky přes USB-C pro maximální všestrannost při hybridních schůzkách a spontánních kolaborativních interakcích.

Vysoký jas

Interaktivní displeje zaujmou vysokým jasem, panelem s vysokým stupněm jasu a prvotřídním skleněným povrchem, který zajišťuje optimální čitelnost obsahu i v dobře osvětlených zasedacích místnostech bez rušivých odrazů, odlesků a otisků prstů. Výjimečný, přirozený zážitek z psaní perem na papír® a pokročilé interaktivní funkce, jako je Windows Ink, nereflektuje dotyk ruky opřené o displej a jedinečná citlivost na tlak, které poskytuje integrovaný prémiový dotykový systém FlatFrog InGlass™ M5.

Nízká spotřeba

Řada LA je navíc navržena tak, aby uživatelům pomáhala snižovat spotřebu energie a pracovat s displeji udržitelnějším způsobem. Úspory energie lze dosáhnout pomocí vestavěných ekologických senzorů, jako je pohybový senzor, který zapíná nebo vypíná displeje, když do místnosti vstupují nebo ji opouštějí lidé. Senzor jasu navíc automaticky řídí jas displeje s ohledem na aktuální využití a vnější jas. Místní stmívání přispívá ke snížení spotřeby energie podsvícení v průměru o 25 %.

Dostupnost a cena

Cena nových displejů nebyla v zaslané zprávě uvedena, na trhu by se měly displeje objevit v následujících dnech.

Zdroj a foto: Sharp/NEC

Email: ann.kjellser@sharpnec-displays.eu

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.