Sluchátka do uší LAMAX Dots2 Play a LAMAX Dots3 vydrží hrát až 40 hodin

bezdrátová sluchátka LAMAX Dots2 Play Dots3 cena

LAMAX se pochlubil dvojicí bezdrátových Bluetooth sluchátek do uší LAMAX Dots2 Play a LAMAX Dots3 s výdrží 7 až 9 hodin hraní (jen sluchátka) a 30 až 40 hodin poslechu při využití dobíjecích boxů.

LAMAX Dots2 Play 

Dopřejte si beaty v opravdové top kvalitě. Se super měniči a technologií LAMAX BeatBass® v bezdrátových špuntech LAMAX Dots2 Play získáte okamžitě pocit jako na živém koncertě. Žádné omezování pohybu dráty ani časem. Sluchátka se propojí přes Bluetooth 5.1 s telefonem a na jedno nabití dají až 7 hodin.

Dalších 30 hodin pak ukrývá krabička, do který je uložte. Ta má ještě čtyři LEDky ukazující, kolik šťávy zbývá. Špunty si notují s kodeky AAC i SBC a jejich kvalitní mikrofon potěší kolegy i kamarády, se kterými si budete volat. Různé úkony usnadní hlasový asistent, což je silně návyková věc.

Dots2 Play jsou malá, nenápadná, ale výkonná a díky ergonomické konstrukci dokonale padnou do uší. Není tedy proč váhat, příští cesta do práce, za sportem nebo zábavou už může frčet v úplně jiném rytmu s LAMAX Dots2 Play.

bezdrátová sluchátka LAMAX Dots2 Play cena

Technické parametry

Typ sluchátekTrue wireless špunty do uší
OvládáníTlačítkové
Bezdrátová technologieBluetooth 5.1
Podporované kodekyAAC, SBC
Dosah Bluetooth10 m
Frekvenční rozsah115 Hz – 20 kHz
Kapacita baterie ve sluchátku40 mAh
Kapacita baterie nabíjecí stanice400 mAh
Doba přehráváníHlasitost 50 % – 7 h
Hlasitost 80 % – 5 h
Celková doba poslechu37 h
Doba nabíjení sluchátek z 0 % na 100 %1 h
Doba nabíjení nabíjecí stanice z 0 % na 100 %1,5 h
KonektivitaUSB-C pro nabíjení
Funkce sluchátekPodpora hlasových asistentů (Siri, Google Assistant, ovládání skladeb (přehrát/pozastavit, další/předchozí skladba), ovládání hlasitost, integrovaný mikrofon (ovládání telefonních hovorů – přijímání / odmítání a ukončení hovoru), 4 LED pro stav baterie, ergonomická konstrukce, odolné proti potu a vlhkosti.
Váha jednoho sluchátka4 g
Váha spolu s nabíjecí stanicí36 g
Rozměry nabíjecí stanice35 × 40 × 40 mm

LAMAX Dots3

Zvuk, kterému nelze odolat a nadupané hi-tech vychytávky spolu ladí v nové generaci True Wireless sluchátek LAMAX Dots3. Vyvážený mix basů a výšek s dokonalou čistotou dává poslechu zcela jiný rozměr, ať už cestujete, sportujete nebo jen tak sedíte a dopřáváte si relax.

Perfektní kvalitu přenosu bez výpadků zajišťuje nejnovější Bluetooth 5.3 s automatickým párováním. Jestli jsou hry nebo filmy váš život, tak zbystřete, protože herní a filmový mód s minimálním zpožděním dokáže vtáhnout do děje.

Pokud zrovna volají povinnosti, kvalitní mikrofon se postará, že vás na callu každý čistě uslyší. Vše přitom ovládáte pouhým dotykem. Díky až 9hodinové výdrži baterie se rozhodně nemusíte bát, že nečekaně dojde šťáva. Další hodiny poslechu zprostředkuje akumulátor ukrytý v boxu, takže bez nabíječky se obejdete až 40 hodin. Sluchátka zkrátka vydrží po všech stránkách, tedy i v uchu. Ani při sportu se nepohnou díky gumovému nástavci. Tak sluchátka do uší, vítr do vlasů a hurá za dobrodružstvím.

bezdrátová sluchátka LAMAX Dots3 cena

Technické parametry

Typ sluchátekDo uší, špunty, true wireless
OvládáníDotykové
Bezdrátová technologieBluetooth 5.3
Podporované kodekyAAC, SBC
Dosah BluetoothAž 15 m
Frekvenční rozsah20 Hz – 20 kHz
Velikost měniče6 mm
Kapacita baterie nabíjecí stanice380 mAh
Kapacita baterie ve sluchátku40 mAh
Doba přehráváníHlasitost 50 % – 9 h
Hlasitost 80 % – 7 h
Celková doba poslechu40 h
Doba nabíjení sluchátek z 0 % na 100 %1,5 h
Doba nabíjení nabíjecí stanice z 0 % na 100 %1 h
KonektivitaUSB-C pro nabíjení
FunkceHerní režim s nízkou latencí, podpora hlasových asistentů (Siri, Google Assistant, ovládání skladeb (přehrát/pozastavit, další/předchozí skladba), ovládání hlasitost, integrovaný mikrofon (ovládání telefonních hovorů – přijímání / odmítání a ukončení hovoru), možnost používání pouze jednoho sluchátka, ukazatel nabíjení, ergonomická konstrukce, gumový nástavec na sport, odolné proti potu a vlhkosti, LAMAX BeatBass® technologie.
Hmotnost5 g (jedno sluchátko), 43 g (společně s nabíjecí stanicí)
Rozměry nabíjecí stanice70 × 27 × 34 mm

Dostupnost a cena

Sluchátka LAMAX Dots2 Play zakoupíte na www.lamax-electronics.com za 599 Kč., model LAMAX Dots3 je v prodeji za za 999 Kč.

Zdroj a foto: LAMAX

Podívejte se i na další zajímavé články na webu IT Revue v rubrikách Hardware, Software, Elektronika nebo Ostatní. IT Revue můžete sledovat i na Facebooku nebo Instagramu.